| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ | 40 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA | 600 X 400 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH ДО | 70 " |
| Марка | ONE FOR ALL |
| МОДЕЛ: | WM2670 |
| ТИП: | TV Стойка |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | 40 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 600 X 400 |
| ФУНКЦИОНАЛНОСТ : | СТАЦИОНАРНИ |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH ДО: | 70 " |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | WM2670 |
| ТИП: | TV Стойка |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH ДО: | 70 " |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | 40 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 600 X 400 |
| ФУНКЦИОНАЛНОСТ : | СТАЦИОНАРНИ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8716184076527 |


















