| SCREEN TECHNOLOGY | QLED TV |
| DISPLAY SIZE INCH | 55.0 " |
| RESOLUTION | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| OPERATING SYSTEM | ANDROID TV |
| SMART TV | Yes |
| IMAGE TECHNOLOGY | Dolby Vision |
| OTHER FUNCTIONS | HDR |
| Brand | JVC |
| MODEL: | LT-55VAQ3200 4K Ultra HD QLED |
| SCREEN TECHNOLOGY: | QLED TV |
| DISPLAY SIZE INCH: | 55.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 139.0 см |
| RESOLUTION: | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| DIGITAL TUNER: | DVB-T/T2/C/S |
| OPERATING SYSTEM: | ANDROID TV |
| SMART TV: | Yes |
| IMAGE TECHNOLOGY: | Dolby Vision |
| HDR: | HDR |
| SOUND TECHNOLOGY: | Dolby Atmos |
| BLUETOOTH: | Yes |
| PROCESSOR: | QUAD CORE |
| OTHER FUNCTIONS: | HDR |
| WI-FI: | Yes |
| Number of HDMI inputs: | 4 |
| Number of USB ports: | 2 |
| LAN: | Yes |
| STEREO JACK: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| DIMENSION (H, W, D): | 860 x 1369 x 154 |
| WEIGHT: | 14.6 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 200 X 200 |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4975769472541 |



































