| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | QLED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 55.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | ANDROID TV |
| SMART TV | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА КАРТИНАТА | Dolby Vision |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ | HDR |
| Марка | JVC |
| МОДЕЛ: | LT-55VAQ3200 4K Ultra HD QLED |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | QLED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 55.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 139.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| ЦИФРОВ ТУНЕР: | DVB-T/T2/C/S |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | ANDROID TV |
| SMART TV: | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА КАРТИНАТА: | Dolby Vision |
| HDR: | HDR |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | Dolby Atmos |
| BLUETOOTH: | Да |
| ПРОЦЕСОР: | QUAD CORE |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ: | HDR |
| WI-FI: | Да |
| Брой HDMI входове: | 4 |
| Брой USB портове: | 2 |
| МРЕЖОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ: | Да |
| ИЗХОД ЗА СЛУШАЛКИ: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 860 x 1369 x 154 |
| ТЕГЛО: | 14.6 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 200 X 200 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4975769472541 |



































