| SCREEN TECHNOLOGY | LED TV |
| DISPLAY SIZE INCH | 40.0 " |
| PICTURE MOTION | 60 Hz |
| SMART TV | No |
| Brand | SANG |
| MODEL: | 40VF5000 LED |
| SCREEN TECHNOLOGY: | LED TV |
| DISPLAY SIZE INCH: | 40.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 100.0 см |
| RESOLUTION: | FULL HD 1920 x 1080 |
| PICTURE MOTION: | 60 Hz |
| DIGITAL TUNER: | DVB-T2/C/S2 |
| SMART TV: | No |
| BLUETOOTH: | No |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | F |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8426156019437 |





























