| POWER | 850 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| SPEED LEVELS | 7 |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | T850WE |
| POWER: | 850 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| SPEED LEVELS: | 7 |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| REHEAT: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.800 kg |
| EAN | 3838782089602 |













