| МОЩНОСТ | 850 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 7 |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | T850WE |
| МОЩНОСТ: | 850 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 7 |
| БУТОН ЗА ЗАМРАЗЕН ХЛЯБ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПРЕТОПЛЯНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.800 kg |
| EAN | 3838782089602 |













