| POWER | 700 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| SPEED LEVELS | 6 |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | TT330D30 |
| POWER: | 700 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| SPEED LEVELS: | 6 |
| REHEAT: | Yes |
| STOP: | Yes |
| COLOUR: | СРЕБРИСТ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.250 kg |
| EAN | 3016661148170 |











