| MAX POWER | 2800 |
| STEAMSHOT | 410 g/min |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | SV8030E0 |
| TYPE: | ЦЕНТЪР ЗА ГЛАДЕНЕ |
| MAX POWER: | 2800 |
| PRESSURE: | 6.2 bar |
| STEAMSHOT: | 410 g/min |
| ANTI-CALC: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3121040070109 |












i
"" in 7 days
| MAX POWER | 2800 |
| STEAMSHOT | 410 g/min |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | SV8030E0 |
| TYPE: | ЦЕНТЪР ЗА ГЛАДЕНЕ |
| MAX POWER: | 2800 |
| PRESSURE: | 6.2 bar |
| STEAMSHOT: | 410 g/min |
| ANTI-CALC: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3121040070109 |