| CAPACITY | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE | ДО 100 MB/S |
| Brand | VERBATIM |
| MODEL: | PLECTRA 64 GB 30228 |
| CAPACITY: | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE: | ДО 100 MB/S |
| COLOUR: | WHITE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 23942302285 |






2.00 € / 3.91 лв. i
"" in 4 days
| CAPACITY | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE | ДО 100 MB/S |
| Brand | VERBATIM |
| MODEL: | PLECTRA 64 GB 30228 |
| CAPACITY: | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE: | ДО 100 MB/S |
| COLOUR: | WHITE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 23942302285 |