| TYPE HDD | SSD |
| Size | 512 GB |
| Brand | HIKSEMI |
| MODEL: | HS-ESSD-T100 SSD 512 GB BLACK |
| TYPE HDD: | SSD |
| Size: | 512 GB |
| INTERFACE: | USB-C 3.0 |
| READ TRANSFER RATE: | up to 450 MB/s |
| WRITE TRANSFER RATE: | up to 450 MB/s |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 6974202726553 |









