| ВИД ТВЪРД ДИСК | SSD |
| Капацитет | 512 GB |
| Марка | HIKSEMI |
| МОДЕЛ: | HS-ESSD-T100 SSD 512 GB BLACK |
| ВИД ТВЪРД ДИСК: | SSD |
| Капацитет: | 512 GB |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB-C 3.0 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | до 450 MB/s |
| СКОРОСТ НА ЗАПИС: | до 400 MB/s |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 6974202726553 |












