| TYPE HDD | SSD |
| Size | 512 GB |
| Brand | VERBATIM |
| MODEL: | STORE'N'GO 512 GB 53250 |
| TYPE HDD: | SSD |
| Size: | 512 GB |
| INTERFACE: | USB-C 3.2 GEN 1 |
| FORM-FACTOR: | 119 X 81 X 7 MM |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 23942532507 |





i
"" in 7 days
| TYPE HDD | SSD |
| Size | 512 GB |
| Brand | VERBATIM |
| MODEL: | STORE'N'GO 512 GB 53250 |
| TYPE HDD: | SSD |
| Size: | 512 GB |
| INTERFACE: | USB-C 3.2 GEN 1 |
| FORM-FACTOR: | 119 X 81 X 7 MM |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 23942532507 |