| TYPE HDD | SSD |
| Size | 256 GB |
| Brand | VERBATIM |
| MODEL: | STORE'N'GO 256 GB 53249 |
| TYPE HDD: | SSD |
| Size: | 256 GB |
| INTERFACE: | USB-C 3.2 GEN 1 |
| FORM-FACTOR: | 119 X 81 X 7 MM |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 23942532491 |





| TYPE HDD | SSD |
| Size | 256 GB |
| Brand | VERBATIM |
| MODEL: | STORE'N'GO 256 GB 53249 |
| TYPE HDD: | SSD |
| Size: | 256 GB |
| INTERFACE: | USB-C 3.2 GEN 1 |
| FORM-FACTOR: | 119 X 81 X 7 MM |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 23942532491 |