| ВИД ТВЪРД ДИСК | SSD |
| Капацитет | 256 GB |
| Марка | VERBATIM |
| МОДЕЛ: | STORE'N'GO 256 GB 53249 |
| ВИД ТВЪРД ДИСК: | SSD |
| Капацитет: | 256 GB |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB-C 3.2 GEN 1 |
| ФОРМ-ФАКТОР: | 119 X 81 X 7 MM |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 23942532491 |





| ВИД ТВЪРД ДИСК | SSD |
| Капацитет | 256 GB |
| Марка | VERBATIM |
| МОДЕЛ: | STORE'N'GO 256 GB 53249 |
| ВИД ТВЪРД ДИСК: | SSD |
| Капацитет: | 256 GB |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB-C 3.2 GEN 1 |
| ФОРМ-ФАКТОР: | 119 X 81 X 7 MM |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 23942532491 |