| WHEEL SIZE | 20.00 " |
| GEARS | 6 |
| NOTE | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| Brand | BIKESPORT |
| MODEL: | FOLDING 20" BLACK |
| TYPE: | ГРАДСКИ |
| FRAME: | СТОМАНЕНА |
| RIMS: | ЕДНОСТЕННИ |
| WHEEL SIZE: | 20.00 " |
| GEARS: | 6 |
| BRAKES: | ALLOY V-BRAKE |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800932102462 |


















