| WHEEL SIZE | 20.00 " |
| GEARS | 6 |
| NOTE | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| Brand | REACTOR |
| MODEL: | FLASH 20" |
| TYPE: | ДЕТСКИ |
| FRAME: | СТОМАНЕНА |
| WHEEL SIZE: | 20.00 " |
| RIMS: | ЕДНОСТЕННИ |
| GEARS: | 6 |
| SHOCK ABSORBER: | ЦЕНТРАЛЕН И ПРЕДЕН |
| BRAKES: | АЛУМИНИЕВИ V-BRAKE |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |


























