| MAXPOWER-W | 120.0 W |
| SPEED LEVELS | 3 |
| DIAMETER SM | 45.0 см |
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL: | BXEFF122E |
| FAN TYPE: | FLOOR |
| MATERIAL: | METAL |
| MAXPOWER-W: | 120.0 W |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| DIAMETER SM: | 45.0 см |
| TILT ADJUSTMENT: | Yes |
| HEIGHT: | 55.00 см |
| WIDTH: | 51.00 см |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8432406440227 |











