| MAXPOWER-W | 50.0 W |
| NOISE LEVEL | 44 dB(A) |
| SPEED LEVELS | 3 |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | BABEL INF.TF2001D |
| FAN TYPE: | TOWER |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| MAXPOWER-W: | 50.0 W |
| NOISE LEVEL: | 44 dB(A) |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| OSCILLATION: | Yes |
| ROTATABLE: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| WIDTH: | 30.00 см |
| LENGTH: | 30.00 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8414234472625 |

















