| МОЩНОСТ W | 50.0 W |
| НИВО НА ШУМ | 44 dB(A) |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | BABEL INF.TF2001D |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР: | КУЛИ |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ W: | 50.0 W |
| НИВО НА ШУМ: | 44 dB(A) |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ОСЦИЛАЦИЯ: | Да |
| ВЪРТЯЩ СЕ КОРПУС: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ШИРИНА: | 30.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 30.00 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8414234472625 |



















