| МОЩНОСТ W | 50.0 W |
| НИВО НА ШУМ | 49 dB(A) |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ | 40.0 см |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | ICE BRISE |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР: | СТОЯЩИ |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ W: | 50.0 W |
| НИВО НА ШУМ: | 49 dB(A) |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 40.0 см |
| ОСЦИЛАЦИЯ: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| РЕГУЛАЦИЯ НА НАКЛОНА: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 132.00 см |
| ШИРИНА: | 47.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 42.00 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8414234472656 |












