| МОЩНОСТ W | 120.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ | 45.0 см |
| Марка | BLACK&DECKER |
| МОДЕЛ: | BXEFF122E |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР: | ПОДОВИ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| МОЩНОСТ W: | 120.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 45.0 см |
| РЕГУЛАЦИЯ НА НАКЛОНА: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 55.00 см |
| ШИРИНА: | 51.00 см |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8432406440227 |














