| MAXPOWER-W | 50.0 W |
| NOISE LEVEL | 49 dB(A) |
| SPEED LEVELS | 3 |
| DIAMETER SM | 40.0 см |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | ICE BRISE |
| FAN TYPE: | STAND |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| MAXPOWER-W: | 50.0 W |
| NOISE LEVEL: | 49 dB(A) |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| DIAMETER SM: | 40.0 см |
| OSCILLATION: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| TILT ADJUSTMENT: | Yes |
| HEIGHT: | 132.00 см |
| WIDTH: | 47.00 см |
| LENGTH: | 42.00 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8414234472656 |












