| MAXPOWER-W | 24.0 W |
| NOISE LEVEL | 40 dB(A) |
| SPEED LEVELS | 3 |
| DIAMETER SM | 25.9 см |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | CX2050/00 |
| FAN TYPE: | FLOOR |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| MAXPOWER-W: | 24.0 W |
| NOISE LEVEL: | 40 dB(A) |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| MAXIMUM HEIGHT: | 37.50 см |
| DIAMETER SM: | 25.9 см |
| TIMER: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8720389036828 |















