| MAXPOWER-W | 45.0 W |
| SPEED LEVELS | 3 |
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL: | BXEFT49E |
| FAN TYPE: | TOWER |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| MAXPOWER-W: | 45.0 W |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| OSCILLATION: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| HEIGHT: | 102.00 см |
| WIDTH: | 25.00 см |
| LENGTH: | 25.00 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8432406440142 |

















