| MAXPOWER-W | 47.0 W |
| NOISE LEVEL | 43 dB(A) |
| SPEED LEVELS | 3 |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | CX1520/01 WEU/EEU |
| FAN TYPE: | STAND |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| MAXPOWER-W: | 47.0 W |
| NOISE LEVEL: | 43 dB(A) |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| MAXIMUM HEIGHT: | 131.00 см |
| OSCILLATION: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| HEIGHT: | 131.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8720389063688 |












