| МОЩНОСТ W | 47.0 W |
| НИВО НА ШУМ | 43 dB(A) |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | CX1520/01 WEU/EEU |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР: | СТОЯЩИ |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ W: | 47.0 W |
| НИВО НА ШУМ: | 43 dB(A) |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| МАКСИМАЛНА ВИСОЧИНА: | 131.00 см |
| ОСЦИЛАЦИЯ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 131.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8720389063688 |












