| МОЩНОСТ W | 50.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | BABEL II RCH (FA009D) |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР: | КУЛИ |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ W: | 50.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| МАКСИМАЛНА ВИСОЧИНА: | 86.00 см |
| ОСЦИЛАЦИЯ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8414234472687 |















