| МОЩНОСТ W | 45.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| Марка | BLACK&DECKER |
| МОДЕЛ: | BXEFT49E |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР: | КУЛИ |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ W: | 45.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ОСЦИЛАЦИЯ: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 102.00 см |
| ШИРИНА: | 25.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 25.00 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8432406440142 |

















