| BATTERY TYPE | Ni-MH |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | XV3101/11 |
| VOLTAGE: | 3.60 V |
| KIND OF VACUUM CLEANER: | VERTICAL |
| WEIGHT: | 1.75 |
| BATTERY TYPE: | Ni-MH |
| CAPACITY OF CONTAINER: | 0.31 L |
| HEIGHT: | 142.00 см |
| WIDTH: | 12.00 см |
| LENGTH: | 35.00 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8720389058707 |

















