| ТИП БАТЕРИЯ | Ni-MH |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | XV3101/11 |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 3.60 V |
| ВИД ПРАХОСМУКАЧКА: | ВЕРТИКАЛНИ |
| ТЕГЛО: | 1.75 |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Ni-MH |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА: | 0.31 L |
| ВИСОЧИНА: | 142.00 см |
| ШИРИНА: | 12.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 35.00 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8720389058707 |

















