| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| CHARGING INDICATOR | Yes |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | XW9463/11 |
| VOLTAGE: | 25.20 V |
| KIND OF VACUUM CLEANER: | VERTICAL |
| TYPE: | WITHOUT CABLE |
| RUN TIME UP TO: | 58 |
| WEIGHT: | 4.2 |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| VACUUM CLEANER 3 IN 1: | Yes |
| CHARGING TIME OF BATTERY: | 4.00 h |
| CHARGING INDICATOR: | Yes |
| ACCESSORIES: | Yes |
| HEIGHT: | 114.00 см |
| WIDTH: | 27.00 см |
| LENGTH: | 25.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8720389040733 |











