| DIAMETER | 100 mm |
| DEBIT | 110 m3/h |
| NOISE LEVEL | 26 dB |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| VALVE | Yes |
| Brand | CATA |
| MODEL: | UC 10 STD BLACK |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 110 m3/h |
| NOISE LEVEL: | 26 dB |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| VALVE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8422248082600 |







i
"" in 7 days
| DIAMETER | 100 mm |
| DEBIT | 110 m3/h |
| NOISE LEVEL | 26 dB |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| VALVE | Yes |
| Brand | CATA |
| MODEL: | UC 10 STD BLACK |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 110 m3/h |
| NOISE LEVEL: | 26 dB |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| VALVE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8422248082600 |