| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | polyester |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | T210 15,6" GX40Q17229 BLACK |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | polyester |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| EAN | 191999722100 |



i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | polyester |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | T210 15,6" GX40Q17229 BLACK |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | polyester |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| EAN | 191999722100 |