| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | СИН |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 15.6" 8035 DARK BLUE |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | СИН |
| EAN | 4260403570401 |



i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | СИН |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 15.6" 8035 DARK BLUE |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | СИН |
| EAN | 4260403570401 |