| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 14" 7522 GREY |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| EAN | 4260403579794 |








i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 14" 7522 GREY |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| EAN | 4260403579794 |