| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 16.0 " |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | TRUST |
| МОДЕЛ: | PRIMO BLACK 21551 |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 16.0 " |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| EAN | 8713439215519 |






i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 16.0 " |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | TRUST |
| МОДЕЛ: | PRIMO BLACK 21551 |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 16.0 " |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| EAN | 8713439215519 |