| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ | НЕОПРЕН, ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 13.3-14" 5223 BLACK |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | НЕОПРЕН, ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4260709012636 |








i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ | НЕОПРЕН, ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 13.3-14" 5223 BLACK |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | НЕОПРЕН, ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4260709012636 |