| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | АКВАМАРИН |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 15.6" 7705 AQUAMARINE |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | АКВАМАРИН |
| EAN | 4260709012308 |







i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | АКВАМАРИН |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 15.6" 7705 AQUAMARINE |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | АКВАМАРИН |
| EAN | 4260709012308 |