| МОЩНОСТ | 12 W |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | TASTY N'CREAM |
| МОЩНОСТ: | 12 W |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.960 kg |
| EAN | 8414234690005 |







i
"" Днес


| МОЩНОСТ | 12 W |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | TASTY N'CREAM |
| МОЩНОСТ: | 12 W |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.960 kg |
| EAN | 8414234690005 |