| МОЩНОСТ | 760.00 W |
| ВИД НА КАНАТА | МЕТАЛ |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА ПРИ ШВАРЦ | 5 чаши |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 625.00 ml |
| КАФЕМЕЛАЧКА | Не |
| Марка | WMF |
| МОДЕЛ: | AROMA THERМО 0412260011 |
| МОЩНОСТ: | 760.00 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| ВИД НА КАНАТА: | МЕТАЛ |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА ПРИ ШВАРЦ: | 5 чаши |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 625.00 ml |
| ПОДВИЖЕН РЕЗЕРВОАР: | Не |
| НАЛИЧИЕ НА ФИЛТЪР: | Не |
| ПОДГРЯВАЩА ПЛОЧА: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ИНДИКАТОР ЗА ВОДНИЯ РЕЗЕРВОАР: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ВИСОЧИНА: | 330.00 мм |
| ШИРИНА: | 130.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 210.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.426 kg |
| EAN | 4211129130462 |












