| POWER | 760.00 W |
| JUG TYPE | METAL |
| KETTLE CAPACITY | 5 чаши |
| WATER TANK CAPACITY | 625.00 ml |
| COFFEGRINDER | No |
| Brand | WMF |
| MODEL: | AROMA THERМО 0412260011 |
| POWER: | 760.00 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| JUG TYPE: | METAL |
| KETTLE CAPACITY: | 5 чаши |
| WATER TANK CAPACITY: | 625.00 ml |
| DISMOUNTABLE TANK: | No |
| FILTER EQUIPMENT: | No |
| WARMING PLATE: | No |
| DISPLAY: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| AUTO POWER OFF: | Yes |
| WATER TANK INDICATOR: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| HEIGHT: | 330.00 мм |
| WIDTH: | 130.00 мм |
| DEPTH-MM: | 210.00 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.426 kg |
| EAN | 4211129130462 |












