| БРОЙ ФУНКЦИИ | 8 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А+ |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА | Да |
| ПИРОЛИТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ | Да |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 71 L |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| Марка | AEG |
| МОДЕЛ: | BPE558370M |
| ВИСОЧИНА: | 59.40 см |
| ШИРИНА: | 59.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 56.7 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 8 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А+ |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА: | Да |
| PUSH И PULL БУТОНИ: | Да |
| ГОТВЕНЕ НА ПАРА: | Да |
| СОНДА ЗА МЕСО: | Да |
| БРОЙ СТЪКЛА НА ВРАТАТА: | 4 |
| ПИРОЛИТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 71 L |
| ТИП НА ФУРНАТА: | МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА |
| БРОЙ НИВА НА ГОТВЕНЕ: | 5 |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 7332543996148 |
























