| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 77 L |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | BO6735E02XK0 |
| ВИСОЧИНА: | 59.50 см |
| ШИРИНА: | 59.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 56.4 см |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838783051073 |





















