| БРОЙ ФУНКЦИИ | 8 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А+ |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА | Да |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 70 |
| Марка | CANDY |
| МОДЕЛ: | FIDC B625 L |
| ВИСОЧИНА: | 59.50 см |
| ШИРИНА: | 59.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 56.8 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 8 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А+ |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| PUSH И PULL БУТОНИ: | Да |
| БРОЙ СТЪКЛА НА ВРАТАТА: | 2 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 70 |
| БРОЙ НИВА НА ГОТВЕНЕ: | 5 |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8059019063638 |

























