| БРОЙ ФУНКЦИИ | 12 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА | Да |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 77 L |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | BOS6737E13WG |
| ВИСОЧИНА: | 59.50 см |
| ШИРИНА: | 59.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 56.4 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 12 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА: | Да |
| PUSH И PULL БУТОНИ: | Да |
| ГОТВЕНЕ НА ПАРА: | Да |
| БРОЙ СТЪКЛА НА ВРАТАТА: | 2 |
| AIRFRY ФУНКЦИЯ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 77 L |
| БРОЙ НИВА НА ГОТВЕНЕ: | 5 |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838782505683 |
























