| МОЩНОСТ | 3200 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ | МЕТАЛОКЕРАМИКА |
| ТЕРМОСТАТ | Не |
| Марка | SKITIA |
| МОДЕЛ: | КЕРАМИКА |
| ТИП: | СКАРА |
| МОЩНОСТ: | 3200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ: | МЕТАЛОКЕРАМИКА |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Не |
| ПОДВИЖНИ ПЛОЧИ: | Не |
| КАПАК: | Не |
| ТЕРМОСТАТ: | Не |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.20 м |
| Размери: | 12.5 X 64 X 34 СМ. |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.000 kg |
| EAN | 3800201396066 |












