| ВИСОЧИНА | 177.50 см |
| ШИРИНА | 91.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 66.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 511 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА | Да |
| ЛЕДОГЕНЕРАТОР | АВТОМАТИЧЕН |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | HSR 5918 DIPB |
| ТИП: | SIDE BY SIDE |
| ВИСОЧИНА: | 177.50 см |
| ШИРИНА: | 91.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 66.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 511 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 333 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 178 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Да |
| ВРЪЗКА С ВОДОПРОВОД: | Да |
| ЛЕДОГЕНЕРАТОР: | АВТОМАТИЧЕН |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 253 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 40.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6901018082726 |































