| ВИСОЧИНА | 178.50 см |
| ШИРИНА | 79.40 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 69.80 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 483 L |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА | Да |
| ЛЕДОГЕНЕРАТОР | Да |
| Марка | HISENSE |
| МОДЕЛ: | RQ5P470SYFD |
| ТИП: | MULTI-DOOR |
| ВИСОЧИНА: | 178.50 см |
| ШИРИНА: | 79.40 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 69.80 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 483 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Да |
| ЛЕДОГЕНЕРАТОР: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 235 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6921727090034 |



















