| HEIGHT | 178.50 см |
| WIDTH | 79.40 см |
| DEPTH | 69.80 см |
| NET VOLUME | 483 L |
| DISPENSER | Yes |
| ICE MAKER | Yes |
| Brand | HISENSE |
| MODEL: | RQ5P470SYFD |
| TYPE: | MULTI-DOOR |
| HEIGHT: | 178.50 см |
| WIDTH: | 79.40 см |
| DEPTH: | 69.80 см |
| NET VOLUME: | 483 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| DISPENSER: | Yes |
| ICE MAKER: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 235 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 6921727090034 |

















