| HEIGHT | 179.30 см |
| WIDTH | 83.30 см |
| DEPTH | 74.00 см |
| NET VOLUME | 488 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| DISPENSER | Yes |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | RF48A401EB4/EO |
| TYPE: | MULTI-DOOR |
| HEIGHT: | 179.30 см |
| WIDTH: | 83.30 см |
| DEPTH: | 74.00 см |
| NET VOLUME: | 488 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 329 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 159 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| DISPENSER: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 298 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 41.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806095057941 |























